Förtroendevalda i Region Blekinge

Anna Strömqvist Vollan (S)

Uppdrag (2 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Regionfullmäktige Ersättare 2023-01-18 2026-10-14
Hälso- och sjukvårdsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31